linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Ubezpieczenia dla kredytobiorcy - Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

Ubezpieczenia dla kredytobiorcy

Jeśli posiadasz rachunek w Banku i starasz się o kredyt, przy okazji wizyty w placówce bankowej rozważ opcje zakupu ubezpieczenia, które ochroni Ciebie lub Twoich bliskich przed konsekwencjami finansowymi nagłych i nieprzewidzianych zdarzeń.

Jest to ubezpieczenie przydatne np. przy okazji zaciągania kredytu w Banku. Możesz jednocześnie wykupić   ubezpieczenie   domu,   mieszkania   lub   nieruchomości   w   budowie. Szeroki zakres ubezpieczenia obejmuje m.in. ogień, kradzież z włamaniem, dewastację oraz OC w życiu prywatnym.

Jest to ubezpieczenie przygotowane z myślą o Kliencie Banku chroniące Twoje zdrowie i życie oraz Twojej rodziny. Ryzyka objęte ubezpieczeniem to m.in. całkowita niezdolność do pracy czy poważne zachorowanie oraz śmierć.

Jest to ubezpieczenie stanowiące zabezpieczenie spłaty kredytu w przypadku nieszczęśliwego wypadku lub śmierci Kredytobiorcy. Daje poczucie bezpieczeństwa obu stronom – Bank ma gwarancję uregulowania należności, Klient jest pewien, że jego najbliżsi uzyskają pomoc w spłacie zobowiązań kredytowych.

Jest to ubezpieczenie karty płatniczej czy kredytowej wydawanej przez Bank, chroniące nie tylko przed jej niewłaściwym wykorzystaniem, ale dające możliwość dodatkowego ubezpieczenia NNW czy kosztów leczenia (KL) za granicą oraz usług Assistance.