linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Kantor SGB - Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

Kantor SGB

Korzystaj z możliwości wymiany walut przez bankowość elektroniczną SGB24:

Oferujemy:

Usługa wymiany walut w Kantorze SGB dostępna jest dla posiadaczy rachunków walutowych posiadających jednocześnie rachunek w PLN z dostępem przez Internet, przy czym wymiana walut następuje zawsze pomiędzy rachunkiem w złotych a rachunkiem w walucie wymienialnej.

Oferujemy również możliwość zlecenia wymiany waluty po ustalonym  przez Ciebie  kursie, w przyszłości jeśli kurs osiągnie wskazaną przez Ciebie wartość, do wskazanej w zleceniu daty.

Instrukcja użytkowania Kantoru SGB – plik do pobrania

Rodzaje dostępnych walut w Kantorze SGB: EUR, GBP, USD, NOK, SEK

Godziny dostępności usługi – 24 H przez 7 dni w tygodniu

Aby korzystać z Kantoru SGB złóż wniosek w bankowości elektronicznej lub placówce Banku prowadzącej Twoje rachunki bankowe.

 

Rachunki walutowe

Bank prowadzi rachunki w walutach wymienialnych oraz oferuje przeprowadzanie rozliczeń za ich pośrednictwem.

 

Karta walutowa

Do rachunków walutowych oferujemy międzynarodowe karty walutowe z funkcją zbliżeniową. Karta walutowa wydawana jest do rachunków oszczędnościowych dla klientów indywidualnych oraz do rachunków rozliczeniowych dla klientów instytucjonalnych prowadzonych w EUR, USD, GBP. Rozliczenia z klientem dokonywane są w walucie rachunku, dzięki czemu klient nie ponosi kosztów związanych z przewalutowaniem transakcji.