linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

O Banku - Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

O Banku

Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim od 1897 roku poprzez zdobyte doświadczenie i wieloletnią tradycję, mimo towarzyszącym licznym zmianom politycznym i gospodarczym, zwłaszcza dotyczącym ostatnich lat, bez przeszkód dorównuje kroku najlepszym. Z niewielkiej instytucji finansowej o autonomicznym charakterze rozrósł się do Banku posiadającego łącznie 14 placówek, w tym 3 Oddziały wraz z Centralą, 10 filii oraz 12 bankomatów, co w efekcie przekłada się na powiększanie swoich możliwości usługowych i finansowych. W zakresie oferty i obsługi bankowej jesteśmy dostępni w w powiecie starogardzkim i kościerskim, czyli obejmujemy teren dwóch etnicznych regionów: Kociewia i Kaszub. Naszą działalność opieramy na 100% polskim kapitale, pozostajemy również wierni zasadom naszych założycieli, wspieramy gospodarczy i kulturalny rozwój lokalnych środowisk i ich regionów, oraz uczestniczymy w sposób bardzo widoczny w działaniach społecznych na ich rzecz. Naszych Klientów traktujemy jak PARTNERÓW oraz zawsze mamy na uwadze pomnażanie ich majątku, a także naszych członków. „Bogata tradycja, pewna przyszłość, „Bank Spółdzielczy zawsze po drodze,” „Liczysz się dla nas” to hasła , które są siłą przewodnią naszych działań marketingowych.

Nasze wartości

Proste zasady.

W naszych umowach nie ma ukrytych "gwiazdek", niejasnych klauzul, zakamuflowanych opłat. Nasz klient ma prawo wiedzieć wszystko o zawartej z nami umowie przed jej podpisaniem.

Zaufanie.

Na szali wagi zawsze znajduje się zaufanie naszych klientów do Banku. Jest to odnośnik do wszystkich działań ekonomicznych podejmowanych przez Bank.

Decyzyjność.

Centrala jest u nas, więc u nas zapadają decyzje. Podejmujemy nawet najtrudniejsze tematy - często z sukcesem!

Stabliność.

Niezachwiana sytuacja ekonomiczna Banku potwiedzana jest co roku przez niezależne audyty.

dane kontaktowe

Centrala Banku

ul. Rynek 8 83-200 Starogard Gdański tel. (058) 5600842 fax. (058) 5626021

Szczegółowe dane

KRS: 0000125835 REGON: 000496107 NIP: 592-000-72-91 BIC-SWIFT: GBWCPLPP

Bank Online

e-mail: centrala@bsstarogard.sgb.pl Bankowość dla klientów indywidualnych i małych firm:   https://sgb24.pl Bankowość korporacyjna:   https://sgb24.pl