linkedin googlep phone mail hours where twit fb download alert login idea3 idea4 sgbikonkaglowna2 sgbglownaikona1 menu_toggler compass arrow-triangle-top arrow-triangle-bottom arrow-light-bottom arrow-light-right close search

Moje Dokumenty SGB - Bank Spółdzielczy w Starogardzie Gdańskim

Moje Dokumenty SGB

Bądź na bieżąco i eko

Dbasz o środowisko? Chcesz mieć pod ręką wszystkie ważne dokumenty bankowe, np. regulaminy, cenniki? Przejdź na Moje dokumenty SGB i uzyskaj dostęp do elektronicznej wersji dokumentacji.

Moje dokumenty SGB to:

1) Gwarancja niezmienności – masz pewność, że dokumenty wysłane przez bank się nie zmieniły, gwarantuje to technologia

2) Aktywne informowanie – poinformujemy Cię o każdej zmianie w regulaminie czy taryfach SMS-em lub mailem.

3) Pełen dostęp – przechowuj informacje w bezpieczny sposób, z możliwym dostępem poprzez specjalny portal, gdzie sam założysz sobie konto.

 

Portal Klienta

Dostęp do Twoich dokumentów w wersji elektronicznej uzyskasz logując się do Portalu Klienta.

Moje Dokumenty SGB – Dokumenty publiczne

Pobierz przewodnik dla użytkownika

 

Najważniejsze informacje:

Jak uzyskać dostęp?

Aby rozpocząć otrzymywanie dokumentów z banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. W tym celu złóż odpowiednią dyspozycję w swojej bankowości internetowej lub skontaktuj się z Twoim bankiem. Pamiętaj, by bank znał Twój aktualny numer telefonu komórkowego. Będzie on potrzebny do logowania i byś zawsze otrzymał powiadomienie o nowym dokumencie, który został do Ciebie wysłany.

Po wyrażeniu zgody sam założysz sobie konto na stronie www i ustawisz hasło.

Jakie dokumenty mogę otrzymywać elektronicznie?

Zaraz po wyrażeniu zgody będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat.